Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Arhiv člankov
Uporabniška ocena: / 0
SkromnoOdlično 

V nedeljo 17. marca 2013 so se naši pionirji odpravili v Črenšovce. V zadnjem 6. krogu državne lige za pionirje, so se Žan Žuber, Nejc Rom in Ožbe Drašler ponovno odlično odrezali. Z visoko koncentracijo, mirno roko in sproščenostjo so v konkurenci najboljših strelcev v Sloveniji, ekipno zasedli 3. mesto. V posamični konkurenci pa je Žan Žuber zasedel 2. mesto in osvojil srebrno medaljo. Vsi trije so pokazali odlično formo, kar je zelo razveseljivo, saj se strelska sezona preveša v finalni del. Pred strelci je še nekaj pomembnih tekem, sezona pa se bo zaključila z državnim prvenstvom v Cerknici.

    Bilten 6. kroga državne pionirskePionirji-Crensovci lige - Črenšovci