Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Novice Regijsko prvenstvo v disciplini TRAP

20170901 175201


V petek 01.9.2017, se je na strelišču Stražišče pri Kranju odvilo
Regijsko prvenstvo Gorenjske v disciplini TRAP.

Naše strelsko društvo so zastopali trije strelci, Štefan Pleško, Ferdinand Škof in Sebastjan Debevc. V kvalifikacijah so vsi odstrelili dober rezultat, v finale pa sta vstopila Sebastjan Debevc z 66 zadetki in Ferdinand Škof z 61 zadetki. Po končani finalni seriji je na stopničke stopil le Škof, ki je osvojil 2. mesto z 19. zadetki. Ekipa Vrhnike je osvojila drugo mesto, za ekipo SD Kamnik.

 

Utrinek s tekme: z leve Ferdinand Škof 2. mesto, Miroslav Lešnik 1. mesto in Bojan Burja Burja 3.mesto, oba SD Kamnik

Zadnjič posodobljeno (Ponedeljek, 11 September 2017 10:42)