Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov Novice 2. državna liga 2017-2018

V nedeljo 28. januarja je v Famljah in v Izoli potekal 4. turnir 2. DRŽAVNE LIGE ZAHOD – v Famljah za puškaše in v Izoli za pištoljaše. Naši trije strelci, ki tekmujejo z zračno puško, so se zelo dobro odrezali in tokrat zasedli 2. mesto, kar jim letos še ni uspelo. Anja Umek se je s 394.9 krogi najbolj približala stopničkam in zasedla 4. mesto. Dve mesti za njo sledi Benjamina Rudolf s 389.6 krogi. V skupnem seštevku turnirjev smo še vedno četrti, a le eno točko za SK Izola. Tudi naši pištoljaši so se odlično odrezali in zasedli 3. mesto, tudi v skupnem seštevku turnirjev so še vedno tretji. Tudi med njimi se je eden zelo približal stopničkam – Marcello Notersberg s 355 krogi, kar je le dva kroga manj od tretje uvrščenega.

Zadnjič posodobljeno (Četrtek, 31 Maj 2018 11:20)