Alojamento de paginas e aplicacoes para a internet topografia e receptor gnss de alta precisao Consultoria e programacao informatica Directorio de pequenas e medias empresas em Portugal Monitorizacao de sites web
Sponzorji
Medijski studio Primož Lampreht s.p.
Domov INTERNI KOLEDAR
Uporabniška ocena: / 7
SkromnoOdlično 

 

SEZNAM TEKMOVANJ ZA LETO 2019/2020

seznam tekmovanj, ki se jih udeležimo 

19.10.2019

1. krog Pokal mladinskih lig

Ljubljana, SD Olimpija

26-27.10.2019

1. krog regijske PNK lige

Ankaran, SD Ankaran

10.11.2019

1. turnir II. državne lige

Nova Gorica, SD Salonit

16.11.2019

2. krog Pokal mladinskih lig

Kidričevo, SD Kidričevo

23-24.11.2019

2. turnir regijske PNK lige

Idrija, SD J. Mihevca Idrija

01.12.2019

2. turnir II. državne lige

Ankaran, SD Ankaran

07-08.12.2019

3. turnir regijske PNK lige

Il. Bistrica, SD 4. junij

11.12.2019

Razglasitev STRELEC LETA 2018

Ljubljana

15.12.2019

3. turnir II. državne lige

Postojna, SD Postojna

20.-22.12.2019

MT Trzin open 2016

Trzin, SD Trzin

04.01.2020

3. krog Pokal mladinskih lig

Ljutomer, Ljubljana

11.-12.01.2020

4. turnir regijske PNK lige

Vrhnika, SD Vrhnika

14.01.2020

Regijsko prvenstvo za OŠ

Postojna, SD Postojna

18.01.2020

4. turnir mladinske in pionirske lige

Ormož, Ormož

26.01.2020

4. turnir II. državne lige

Izola – Vremščica

01.02.2020

Regijsko prvenstvo zračna pištola

Vrhnika

02.02.2020

Regijsko prvenstvo standard zračna puška

Vrhnika

08.02.2020

Regijsko prvenstvo serijska puška

Postojna

09.02.2020

5. turnir II. državne lige

Il. Bistrica, SD 4. junij

16.02.2020

5. turnir mladinske in pionirske lige

Trbovlje, Ljubljana

29.02-01.03.2020

5. turnir regijske PNK lige

Piran, SD IX. Korpusa Piran

07.-08.03.2020

Državno prvenstvo za člani, mladinci

Ormož

11.03.2020

Finalno tekmovanje za OŠ

Ljubljana,

14.-15.03.2020

MT Memorial Vladimirja Kebra

Slov. Konjice, SD Slov. Konjice

21.-22-03.2020

Državno prvenstvo mlajše kategorije

Črenšovci

28.03.2020

6. turnir mladinske in pionirske lige

Železniki, Ljubljana

05.04.2020

6. turnir II. državne lige

Vrhnika, SD Vrhnika

05.04.2020

Državno prvenstvo veteranov

MSZ, Ljubljana

18.-19.04.2020

6. turnir regijske PNK lige

?

26.04.2020

Kvalifikacije za 1. B ligo

?

10.05.2020

7. turnir regijske PNK lige – Zaključek

?

 

 

 

Maj, 2020

Občinsko prvenstvo Vrhnike

Vrhnika, SD Vrhnika

Maj, 2020

Pokal Vrhnike

Vrhnika, SD Vrhnika

Junij, 2020

Pokal Škofje Loke

Škofja Loka, SD Škofja Loka

Junij, 2020

Pokal Hrastnika

Hrastnik, SD Hrastnik

Junij, 2020

Pokal občine Krško-Leskovec

Leskovec, SD Leskovec

  

                             Predsednik SD Vrhnika
                                       Bojan Lampreht